BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

11/15/2010

Tsauki tsaukiii !

(Ma lihtsalt pean alusatama sellega:)

Mina jälle siin! :)

Hea on see, et alati on antud meile võimalus alustada millegagi uuesti, otsastpeale. Ma kasutan seda võimalust nüüd, nagu näha.

Olen nii vässu, magasin just poolteist tundi, koolist tulin ka ära.. ehk lähen kohe tagasi unne, kuni tantsutrennini ja pärast seda saaks alustada õppimisega, mida on ka suuht palju .

Aga tantsida ma juba tahan.. tegelikult peakski hoopis tantse harjutama. 12. detsembril on showtantsukarikas, seal on siis esimene ülesastumine. Tuleb saada selleks ajaks õige fiiling sisse.

Mm, nädalavahetusel käisin JÄLLE tlnas, kuidagikuidagi moosisin end koos Liisiga linnapeale ka kl 2 öösel, päris lõbus lugu on see, teinekord, kui soovi, võin lähemalt rääkida. Käisime baarides, nägin nii mõndagi inimest linnapeal, keda muidu ei kohta. Oeh, kuidas mulle ikka Tallinn meeldib! Ei jõua järgmist aastat ära oodata.

Sellega seoses eks ma ka kogu aeg vaatan erinevate kursuste poole ja mida sisseastumistel nõutakse janii.. hetkel ongi kaks valikut.
1) TTÜ tsiviilehitus, vb spetsialiseeruks hoopis sadamatehnika ja rannikuehitusele
2) TKTK a) rakendusarhitektuur
b) tsiviilehitus
mõlemal koolil on omad plussid ja miinused.. minu teha on lõplik otsus ja muidugi eksamid ja sisseastumistesti tulemused jne jne. Kuid siht on kõrgel silmeeest!

Praegu kuulan kogu aeg : ooh na na, what's my name, ooh na na