BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

5/29/2008

Kreisi

See nädal on olnud tõesti kreisi. Hinetega oli jamamist - vene keele õpetaja keeras siiski mu kiituskirja p***e. aga pole hullu. Ma olen sellest t***peast üle :).

Lotat käisin vastamas, sain seitsmenda klassis viieks parandatud. Oeh, ma olen ikka nii tubli :).

Täna oli direktori pidulik vastuvõtt ka. Sain raamatu, kuna osalesin ühiskonna viktoriinis ja saime grupiga kolmanda koha. Kuigi ma vähe pole seeaasta olümpiaadidel käinud. Geos jäi 0,5 punkti pedestaalikohast puudu ja ajaloos 2 punkti, aga selline see elu on. Muidu oli tore, kringlit sai ja torti ja morssi. Nagu ikka :D. Hea kild oli see, et saadud raamatu koostas teiste seas ka üks ajaloo õpetaja. Ja juhuslikult kui ta Kati selja taga seisis, ütles Kati suht valjult emale: "Tead, mis Miia raamatu kohta ütles? Et nüüd on, millega ahju kütta!" :D:D. No annab veel paremas kohas seda öelda või mis? :D

Päeval käisin ka hiphoppi tantsimas. Koolis oli mingi tervisepäev ja selle raames. Ülilahe oli. Kena treener oli, selline noor mees, Bert nimeks :). Ja väga lahe tants. Oleks te ainult näinud, kuidas Bert liikus. Oh, tahaks ka nii. Bussikas nägin teda, eelnevalt kuulsin, et ta pidavat Tartus tantsu õpetama. Nii ma siis võtsin julguse kokku ja läksin küsima, kas ta seda tõesti teeb, et kui jaa. Siis kas mul oleks ka uuel aastal sinna võimalik minna. Kuid tuli välja, et ta pole elu sees kusagil otseselt õpetanud ja pole sellele isegi mõelnud :D. Aga jaa, vähemalt ma sain targemaks, ta soovitas mulle paari kohta ning samuti on julgustükk see, et julgesin üldse temaga rääkima minna :D.

See nädal nagu ma juba ennist mainis oli aga veelgi üllatusi täis. Nimelt esmaspäeval, teise tunni ajal helistas mulle Dannu. Ja ütles, et on koos Klemetiga Otepääl ja mingu ma neile seltsiks. Ühe pikema vahetunni ajal võtsin ka selle retke ette. Tuli välja, et nad olid Klemeti juures pidutsenud ja varahommikul sõitnud Otepääle viina järgi. Kuid teel oli vaja ka uurida kurvitaguseid teid ning nii ühes kurvis maabutigi :D. 20 minutit Otepääle jalutuskäiku ja seal nad passisid. Jonksi autoga see juhtus ja tema magavat kella kaheni autos. Viie paiku ilmus ka Jonks linna, ütles, et sai miskitmoodi auto remonti viidud. Täitsa lõpp ikka :D. Aga jubemõnus oli nendega seal istuda ja juttu ajada. Millest kõigest ei saanud räägitud ;).

Muud nagu meelde ei tulegi. Nüüd saan pikalt magada, homme kooli ei lähe. Kuid esmaspäevast hakkavad juba konsultatsioonid ning esimene eksam on juba järgmisel kolmapäeval. Vaikselt hakkab lõpusirge lähenema :).
Lõpetamisega tuli meelde ka see, et rääkisin memmega ja sain selgust oma suveplaanides. Niiet kes uurib, see teada saab ;).
Päikest teile, mu kallid sõbrad ja kaasmaalased, kes neid igavaid ja pikke elu kirjeldusi lugeda jaksavad ning vahel harva ka kommenteerida. Täname :).Killukesi Hiiumaast ;).

0 komm/i: