BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

10/27/2008

Igatsus muusikas .

Vaheaeg on käes. Ei usu, et see seekord midagi suurt endaga kaasa toob, kuigi võiks.

Kolmapäevast alates sai näha Groundhog Day esmast videot laulule Tagajärg. Vaatake, millega poisid hakkama said. Mina olen väga, väga rahul.
http://melu.ee/index.php?id=4931

Koolis läheb nii keskmiselt.. just õppimise kohapealt. Muidu on koolis mõnus. Inimesed on lahedad.

Reedel käisin sünnipäeval. Hästi tore oli, üks rokibänd mängis ja mängisime rahvaga igast mänge ning sõime palju.. Peale pidu kutsus Karmo mind ühte korterisse, kus oli paar poissi ja tüdrukut, kes laulsid Karmo kitarrimängu saatel. Väga mõnus õhtu oli.

Laupäeval käisin Katiga kinos Detsembrikuumust vaatamas, mulle väga ei meeldinud ja ega ei kippunud ka seda vaatama, kuid Kati tungival soovil siiski tegin seda.

m, vaatasin, et ma pole siia päris ammu kirjutanud. Kaks nädalat tagasi käisin kolm hommikut uisutamas Lõunakas. Seda sai tasuta teha ning selle eet sai ka kehalises lisaviie.

14. oktoobril käisin Sõbra majas tudengibändi valimisel, ja just selle pärast, et seal esines GD, nii super kontsert oli. Parim, kus ma olen käinud. Nad on siiski nii head, minu arust.

18. oktoobril käisin Battle of esti aftekal. Naljakas oli. Muusika ei koosnenud tuttavatest lugudest vaid dj remixidest. aa, et ma ei unustaks mainida. Seal oli mees, kes haises õuudsalt viina järgi, tal oli kaks tatokat ja sõrmus Natsi sümboliga. Igatahes, kui ma küsisin, et miks ta minu kõrvale istus. Vastas ta: Ma tahan sulle keelekat teha. Silva oli mu kõrval sellistes naerukrampides, et ta ei saanud hingatagi. Õnneks mina suutsin tõsiseks jääda ja talle öelda, et ma ei taha, et ta mulle keelekat teeks. Oh, jah. Naljakas oli.

Ja siis ma veel toonisin natuke juukseid tumedamaks.... nüüd olen jälle väikse ülevaate teinud. Kellel mulle kokkusaamis plaane on vm. Siis andke teada. Kuulan huviga ja võimalusel ka täidan :).
Lihtsalt ma niii igatsen teid. (Ja mulle tuli jälle Hiiumaa igatsus peale.)


Nuuks. Päikest kõigile ;).

4 komm/i:

Triin said...

peaks selle nalja ära tegema ja tartusse tulema . vaheajal ntks nüüd ;)

Miia said...

Aga tee seda! Ära oota!

Triin said...

ma ei jaksa vist üksi tulla . mingi aeg kindlalt .

Laura said...

oh , sa oled elus :D

ma olen juba vahepeal loootuse kaotanud ja pole su blogi enam lugemas käinudki . . nüüd siis alles :)

tore kuulda , et sul hästihästi läheb :)