BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

5/28/2009

Zurück .

Ammu pole siia midagi kribanud, oleks nagu viimane aeg. Olen mõelnud, et äkki kustutaks selle konto ära, aga on nagu veidi kahju ja ei suuda seda teha.. no las ta siis jääb, vahel ikka lisan midagi toredat siia.
Nii super ilmad on viimasel ajal . Eilses kehalises sain lausa maikarandi, nagu joodik, ma ütlen. Ja mingi päev käisin juba ujumas ka. Auras? Eiei, ikka Emajões. Jooksin maal ja jooksin vees. Hea oli. Parajalt karastav.
Ja koolis on kreisi. Meeletult õppida. Teisipäeval on geograafia riigieksam ja kolmapäevast hakkab arvestuste nädal, ehk nädal aega iga päev üks arvestus, millest sõltub terve perioodi inne. Normaalne, ja kui kõigil teistel on suvi käes, siis minul on 9. juunini arvestused ja aktus toimub alles 16.. Treffneri võlud ;).
Ning arvestustega samal ajal on ka meeletult üritusi, küll kontserte, küll esinemisi. Aga kõigest lähemalt tasub vist rääkida ikka siis, kui asi möödas ja ka paar kommentaari lisada on.
Aasta alguses suutsin ma oma 4 õpikut Walkingusse jätta, kus neid hiljem muidugi enam polnud. Käisin täna kooli raamatukogus küsimas, et mis nüüd siis saab. Ja ta leidis lahenduse, et ma ei peaks kõiki neid välja ostma. Nimelt mata õpik on kindlasti vaja muretseda, sest see on väga uus. Aga teised.. kui ma lähen tädile appi aasta lõpus õpikuid sorteerima, siis ta kustutab need õpikud vastutasuks minu laenunimekirjast. Nagu päris super, tundub veidi kui kohustus, aga samas ma arvan, et see ei pruugi üldse nõme olla vaid võibolla lausa täitsa tore. Ja ikka hea, et ta nii vastutulelik oli. Muljed, muljed.
Laupäeval toimub mu esimene rahvatantsu esinemine, kui välja jätta ülevaatused. Antoniuse õuel, seal toimus täna proov, mitte kuskil Tartus pole ühtegi sääske ega kärbest, kuid see koht oli neid paksult täis, ja need olid need pisikesed mutukad, mis vastikult ja valusalt hammustavad. Tunne oli, kui oleks lehm aasamaal parmudest piinatud. Loodan, et laupäeval see seis nii hull ei ole. :D
Aga muidu on tore, suvi on südames ja ootus ja lootus . Mõnna on .

2 komm/i:

Triin said...

is i possilbe ? sa blogisid ? :O:O :D

Miia said...

Jees, it is possible ! :D Ma ise ka imestan :o :D