BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

6/17/2009

Hej

Üle pika aja jälle siin.
Palju on juhtunud, paljupalju. 5-6 juuni olin Kasepääl kus toimus Peipsiäärsete maakondade tantsupidu. Palju vihma, ligunenud ja värviandnud kingad ja sukad, pigistav seelik ja külm. Need sõnad iseloomustavad neid päevi hästi. Aga siiski polnud need nii kurvad kui paista võib. Tegelikult oli hästi tore, tantsida sai ja naerda sai.
9 juuni oli mul viimane arvestus, mis oli suuline saksa keel ja see läks mul väga hästi. Lõpuks sain kõrgema hinde kui tavaliselt.
Peaaegu pidi meelest minema, et 10-11 juuni toimus mul klassiekskursioon Läänemaale. Esimene päev venis liialt. Mõisaid ja kirikuid.. neid oli liiga palju. Ööbimine oli Kuke kõrtsis, kust oli mere äärda oma 1,5 km . aga seal oli nii ilus. Ma tundsin seda meretuult ja lõhna. Igatsus suurenes. Aga teisel päeval, sõitsime Haapsallu. Seal oli giidiks mingi linnaarhitekt ja kuna mulle see teema hästi istub, siis oli ka ekskursioon minu jaoks vägaväga huvitav. Kuigi vähemalt poolel klassist polnud mingit kasvatust ning nad lihtsalt seisid eemal ja ajasid kõva häälega muud juttu. Tropid, mis teha :D . Endal oli vähemalt hea tunne, et mind on lapsepõlves hästi kasvatatud.
Hm hm, 12 juuni oli proov ja 13 juuni Tartu tantsupidu. Sel ajal oli meeletu sadu, ja kõige hullem just proovi ajal. Me, tüdrukud, pidime olema kohal kell 12, ja tantsima lasti alles kell 16. Ja täpselt kui laul algas hakkas tulema sellist padukat, mida seepäev veel nähtud ei oldud. Peo juht Jaanus küsis mitu korda, et kas me soovime lõpetada, kuid kõik naisrühmad karjusid vastu , et Eiiiii! :D, see oli nii hea. Kui me poleks ka seda tantsu saanud tantsida, siis oleksime terve päeva lihtsalt vees ligunema. Ah, see oli hea kogemus. Ja peol sain ma nii tantsida kui ka laulda, sest Silva lihtsalt vedas mind laulma kaasa, andis õpiku pihku. Läksime keskele ja u kolmandasse ritta ja nii me seal lõõritasime. Oi, kui lahe oli .
15 juuni sain oma hinded matriklisse ja lappisin enda kadunud õpikuid kooliraamatukogus nii, et pidin kõik seal põrandal vedelevad õpikud õigesse riiulisse panema.
16 juuni, ehk eile oli hommikul aktus ja siis sai kool läbi. Lõpuks.
Õhtul tulin õhtul siin on kõik meganärvis, et kohe on Katil lõpetamine ja kõik toad ja asjad on sassis ja muud sellist. Ma just lootsin, et tulen koju ja saan rahus puhata, aga ei .

Mis seal ikka, tulemas on Kati lõpukas, jaanipäev, tantsupidu ja siis Hiiumaale. Nii vähe veel. Aeg lendab kui linnutiivul. Suvi on lõpuks käes ja kõik on hea.

0 komm/i: